The Alchemist – restauracja z ogródkiem

Zastanawiasz się, jak spędzić wolny czas w gronie najbliższych? A może szukasz odpowiedniego miejsca na udaną randkę z ukochaną osobą? Wybór idealnego lokalu to połowa sukcesu, aby uznać, że spotkanie było udane. Dlatego właśnie je organizując, musisz bardzo dokładnie skupić się na tym aspekcie, a na pewno Twoi przyjaciele docenią wybrane miejsce, do którego będziecie wspólnie powracać.

Restauracja z ogródkiem w Warszawie? The Alchemist!

The Alchemist znajduje się na terenie Warszawy, a dokładniej przy Placu Piłsudskiego. Dzięki takiej lokalizacji w samym centrum dojazd z różnych dzielnic miasta nie stanowi najmniejszego problemu. Dla Twoich znajomych mieszkających w różnych zakątkach stolicy The Alchemist będzie dobrym punktem wspólnego spotkania.

Jeśli nie lubisz siedzieć w lokalu podczas pięknego i ciepłego dnia lub wieczoru, możesz skorzystać z restauracyjnego ogródka w warszawskim The Alchemist. Do Twojej dyspozycji przygotowane są cztery Cabany, które mogą pomieścić do 12 osób. Dodatkowo każda z nich jest w zupełnie innym stylu, abyś mógł wybrać odpowiednie miejsce dla siebie i Twoich gości. Do Twojej dyspozycji przygotowane zostały miejsca w stylach: Dubai, Ibiza, Sydney i Bali. Oczywiście każdą Cabane możesz zarezerwować odpowiednio wcześniej, aby mieć pewność, że ogródek będzie czekać właśnie na Ciebie. Warto także zaznaczyć, że rezerwacja Cabany jest całkowicie darmowa. Goście proszeni są jedynie, aby zamówili dania za minimum określoną kwotę, która podczas wspólnego spotkania nie jest wcale wysoka. Na terenie ogródka możesz korzystać z całego menu restauracji.

Wypraw swoje urodziny w restauracji z ogródkiem

Warto również zaznaczyć, że omawiane Cabany są miejscem, które zapewniają Tobie i Twoim gościom prywatność oraz gwarantują udane spotkanie. W warszawskiej restauracji z ogródkiem The Alchemist  Cabany są dostępne w miesiącach ciepłych, a więc od wczesnej wiosny do jesieni. Jest to bardzo długi okres, w którym możesz cieszyć się spotkaniem na świeżym powietrzu.

Ogródek sprawdzi się nie tylko podczas spotkań służbowych czy wypadów ze znajomymi. Możesz również wybrać się do tej restauracji z ogródkiem wspólnie z rodziną. Każdy stolik jest całkowicie ogrodzony od innych. Dzięki temu poczujesz komfort oraz zapewnisz sobie całkowitą prywatność spotkania. Ponadto na Twoje życzenie zarezerwowane miejsce może zostać dodatkowo przystrojone. Jest to świetna opcja, jeśli np. będziesz planować w danym dniu randkę z ukochaną osobą, wieczór panieński lub kawalerski czy dowolną inną okoliczność. Wszystkie szczegóły można omówić osobiście w lokalu lub poprzez kontakt telefoniczny.

The Alchemist – dobra restauracja w Warszawie

Jedną z głównych atrakcji lokalu jest ściana piwa, która wyróżnia The Alchemist na tle innych restauracji w Warszawie. A jak działa? Dzięki niej nie musisz oczekiwać w kolejkach do baru i zastanawiać się, jakie piwo wybrać. Wystarczy, że zakupisz specjalną Beer Card, którą zasilisz wybraną przez siebie ilością gotówki. Następnie podchodzisz do ściany i wybierasz jeden z kilku dostępnych kranów. Po przyłożeniu karty do czytnika zostaną pobrane pieniądze oraz odblokuje się kran z alkoholem. W tym momencie możesz poczuć się jak barman oraz podszkolić się w idealnym nalewaniu piwa do specjalnej szklanki.

Kolejną zaletą Beer Card jest kontrolowanie wydatków, szczególnie kiedy jesteś organizatorem spotkania – po wykorzystaniu środków zdecydujesz, czy na nowo zasilisz kartę, czy wystarczy wydatków na daną chwilę. Oczywiście nie musisz wykorzystywać wszystkich pieniędzy podczas jednego pobytu w warszawskiej restauracji. Niewykorzystane środki możesz spożytkować podczas kolejnych wypadów do The Alchemist, ponieważ serwowane piwa zmieniają się co jakiś czas – a więc opcja próbowania nowych smaków piw kraftowych jest bardzo kusząca. Dzięki temu Beer Card to również ciekawa opcja prezentu dla Twojego pełnoletniego znajomego.

 Warszawska restauracja The Alchemist

Sercem każdej dobrej restauracji jest kuchnia, która właśnie decyduje o jakości lokalu. W The Alchemist zatrudnieni są wykwalifikowani kucharze z szerokim doświadczeniem oraz bogatym smakiem. Dzięki temu serwowane potrawy charakteryzują się niezapomnianym aromatem oraz indywidualnym podejściem do każdej z nich. W warszawskiej restauracji The Alchemist możesz skosztować różnego rodzaju dań kuchni międzynarodowej, których receptura jest pilnie strzeżona, abyś mógł poczuć smak krajów, których potrawy będziesz spożywać. Przez to nie opuszczając Warszawy, możesz odwiedzić Stany Zjednoczone, Włochy czy Izrael. Wszystkie dania przygotowywane są z najlepszej jakości składników, które dostarczane są od zaufanych dostawców.

Na pewno warto skusić się również na pyszne koktajle, które robione są według oryginalnych przepisów. Charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem oraz wyśmienitym wyglądem. Do ich produkcji wykorzystywany jest m.in. suchy lód czy szkło chemiczne. Oczywiście każda osoba miłująca zdrowy i naturalny styl życia znajdzie również coś odpowiedniego dla siebie, ponieważ wiele koktajli zawiera prozdrowotne składniki.

A więc jeśli szukasz dobrej restauracji z ogródkiem w Warszawie, wybierz The Alchemist, gdzie będziesz z miłą chęcią wracać, aby siedząc w ogródku, próbować smacznych dań, piw kraftowych oraz kolorowych koktajli. Sprawdź The Alchemist- restaurację w Warszawie.

One thought on “The Alchemist – restauracja z ogródkiem

Comments are closed.