Ekskluzywne hokery barowe – czym się charakteryzują?

Prowadzenie pubu lub koktajl baru często jest specyficznym zajęciem. Nierzadko klienci lubią porozmawiać z barmanami, jak i zwyczajnie mieć zawsze „pod ręką” możliwość zamówienia kolejnego trunku. W tym przypadku konieczne jest zaopatrzenie lokalu w charakterystyczne dla branży meble, którymi są wysokie hokery barowe. Jakie warto wybrać do swojej firmy i czym charakteryzują się wysokojakościowe propozycje?

Hokery barowe to nic innego, jak wysokie krzesła, których rozmiar jest przystosowany do faktu, iż lada baru zawsze znajduje się wyżej, niż standardowe stoły przeznaczone dla gości. Wbrew pozorom są bardzo ważnym elementem lokalu. Dlaczego? Jeżeli są wygodne, to klienci chętnie będą na nich zasiadać, a to najpewniej będzie się wiązało nie tylko z ich zadowoleniem i komfortem, ale też częstszym zamawianiem trunków, przekąsek itd. Co więcej, zadowolony gość częściej i w większej okazałości zostawia napiwki, dzięki czemu bar, jak i barman zarabiają więcej. W przeciwnym wypadku, a więc gdy hokery nie są wygodne, może się okazać, że klient nie będzie zadowolony, a więc usiądzie przy zwykłym stole lub – co gorsza – opuści lokal, więcej do niego nie zawita i nie poleci swoim przyjaciołom.

Należy także pamiętać, że w branży gastronomicznej ogromne znaczenie ma wystrój lokalu. Jest to związane z faktem, że klient musi poczuć się jak najbardziej komfortowo, by zostać na dłużej, a później przyjść ponownie bądź zawitać do baru nawet z grupą znajomych. Nikt natomiast nie lubi przebywać w miejscach, które są mało estetyczne. W tym przypadku hokery są bardzo ważne, ponieważ na swój osobliwy sposób zdobią ladę barową, są najbardziej ikonicznymi meblami w lokalu.

Wybór hokerów powinien być uzależniony od wystroju. Zawsze jednak warto korzystać z najwyższej jakości produktów. Chodzi o to, by były stabilne, ponieważ można żartobliwie powiedzieć, iż delikatnie podchmieleni goście mają skłonność do kiwania się na różne strony. Krzesła barowe powinny także być pewne i solidne, ponieważ nigdy nie wiadomo, jakich „gabarytów” klient na nich zasiądzie, a przecież każdy powinien liczyć na ten sam komfort. Wygodny hoker to taki, który posiada belkę do oparcia nóg. W przeciwnym wypadku siedzenie na krześle może być męczące dla gościa.

Wbrew pozorom klasyczne wnętrza nadal cieszą się sporą popularnością, dlatego w ich przypadku warto wybrać hokery przede wszystkim proste. Najlepiej sprawdzą się modele drewniane, ponieważ jest to materiał wytrzymały, a jednocześnie uniwersalny. Oznacza to, że pasować będzie do jakichkolwiek pomieszczeń. W celu zapewnienia większego komfortu klientom warto zdecydować się na modele z wyścielanym miękkim materiałem siedziskiem, a nawet oparciem.

Co jednak wybrać w przypadku współczesnych wnętrz, które starają się zaskakiwać różnymi zabiegami stylistycznymi. W takich lokalach sprawdzą się hokery barowe nowoczesne o niestandardowej konstrukcji. Może chodzić o kształt samego siedziska, podparcia, jak i całej konstrukcji. Ciekawym pomysłem jest postawienie na egzemplarze wykonane z innych niż drewno materiałów. Chodzi na przykład o metal, jak i tworzywa sztuczne o różnorodnej kolorystyce.

Niektóre designerskie hokery barowe dostępne w sklepie ipnoticstore.pl mogą stać się nawet wizytówką lokalu. Dzięki temu można przyciągnąć wielu klientów. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest prowadzenie profili społecznościowych, a meble dostępne we wspomnianym sklepie świetnie prezentują się na zdjęciach! Kupując tam można mieć również pewność, że designerskie hokery barowe posłużą przez wiele lat i umożliwią gościom komfortowe spędzanie czasu w pubie, barze, a nawet restauracji. Różnorodność kolorystyczna, jak i materiałowa pozwala wybrać modele idealnie dopasowane do stylu wnętrza zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego, a nawet postarzanego. Wspominane hokery barowe nowoczesne znajdziesz na stronie ipnoticstore.pl!

One thought on “Ekskluzywne hokery barowe – czym się charakteryzują?

Comments are closed.