Producent zabawek dla dzieci

Szukając bezpiecznych i atestowanych zabawek dla najmłodszych możemy spotkać się z ogromną ofertą firm. Którą z nich wybrać? Czy stawiać na znane marki na całym świecie, czy jednak warto sięgnąć do naszych polskich lokalnych marek? Czy polscy producenci zabawek są gorsi od światowych koncernów? Dziś odpowiemy na te pytania, sięgając po zabawki Wader.
Firma Wader-Woźniak zajmuje się produkcją zabawek dla najmłodszych w przedziale wiekowym roczek do trzech lat. Ich szeroka oferta podbija serca rodziców, ich pociech oraz przedszkoli, które pragną wyposażyć swoje placówki przytulnie i bezpiecznie.

Zabawki dla dzieci Wader – krótka historia producenta

Sieć zabawek Wader swoją historię rozpoczyna w latach 60 XX wieku. Produkcja zaczyna się w rodzinnym zakładzie rzemieślniczym, w którym już wtedy Ryszard Woźniak postawił na produkcję zabawek. Niewiele lat później firma Woźniaka połączyła się z rodzinną produkcją zabawek, należącą do Hermana Wadera. Ich działalności połączyły się, tworząc markę barwnych i ciekawych zabawek dla dzieci Wader-Woźniak.
Zabawki Wader dziś
Wspomnieliśmy już o barwnej i szerokiej ofercie firmy. Zabawki Wader do dziś skupiają się na najmłodszych, dlatego produkty cechują się większymi elementami układanek, które są bezpieczne i uniemożliwiają połknięcie. Zabawki ukierunkowują swoją tematykę na rozwój wyobraźni, koordynacji ręka oko oraz aktywności fizycznej. W ofercie widzimy szeroki wybór jeździków, pchaczy oraz zestawów idealnych do piaskownicy bądź na plażowe wakacje. To jednak nie wszystko. Producent zabawek do linii swoich produktów wprowadził również ogromne zestawy tematyczne dla chłopców oraz dziewczynek, postacie o ciekawej szacie graficznej, które pozwolą odgrywać naszym dzieciom rolę w cudownej krainie wyobraźni. Puzzle, klocki kompozycyjne oraz nietypowe klocki Meli z niespotykanym dotąd kształtem oraz w nowoczesnych kolorach. 

Zabawki dla dzieci Wader – kolekcje

Zabawki Wader zyskały ogromną ilość fanów dzięki swojej bardzo zróżnicowanej tematyce. Kolekcja klocków konstrukcyjnych nie jest ukierunkowana tylko na chłopców, przeciwnie skupia się również na zabawkach, które mogą zainteresować dziewczynki. Największe kolekcje producenta zabawek znajdziemy w kategorii odgrywanie ról. To właśnie tutaj znajdziemy ogromne zestawy lokomotyw, serwisów samochodowych, akcesoria do całej kuchni dla małej, początkującej kucharki oraz barwne i pełne niesamowitych okazji farmy. Kolekcje skupiają się na tematach z życia codziennego, ale również czerpią inspiracje z ulubionych bajek Disneya bądź Nickelodeon. Oferta jest więc zawsze zgodna z największymi trendami na rynku zabawek. Rodzicom, którzy szukają zabawek dla swoich młodszych dzieci, poleca się obejrzenie kolekcji Wader, znajdziecie tam bardzo dobrej jakości zestaw niezależnie od okazji.

Jakość zabawek Wader

Zabawki producenta Wader-Woźniak to prawdziwy przykład polskiej jakości, z której nasz kraj jest dumny i niejednokrotnie chwali swoje wyroby na całym świecie. Zabawki wykonane są z bardzo wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu nie tak łatwo je zniszczyć, bądź uszkodzić. Zabawki dla dzieci Wader mają bardzo obszerny wybór kolorystyczny. Barwy zabawek są żywe i przykuwające wzrok dzieci dobranymi profesjonalnie kompozycjami. Najważniejszą informacją w naszym artykule powinien być fakt, że zabawki Wader posiadają atest, dzięki czemu są bezpieczne dla najmłodszych, nie narażając ich na niebezpieczeństwo w trakcie zabawy. Pomysłowość twórców w grach edukacyjnych, pojedynczych zabawkach oraz przedmiotach pobudzających aktywność u dzieci zadziwia nie jedną osobę, przeglądającą ich ofertę.
 

Podsumowanie producenta zabawek Wader

Na samym początku zadaliśmy sobie pytanie, czy polscy producenci są gorsi od światowych koncernów zabawek. Firma Wader-Woźniak to przykład producenta, który wkłada całe serce w produkt, który tworzy i sprzedaje. Z precyzją i niebywałą dokładnością przygotowują ofertę zabawek dla dzieci, a jakość produkcji i samych zabawek, stawia ich wśród grona liderów w tej dziedzinie. Zabawki są równie dobre jakościowo, niejednokrotnie przewyższając wytrzymałością zabawki zagranicznych producentów. To produkt, który z czystym sumieniem zadowoli rodziców najmłodszych oraz przedszkola, które pragną zaopatrzyć swoje klasy w wysokiej jakości sprzęty, które przetrwają wiele pokoleń. Gdzie jednak kupić zabawki Wader? Skieruj się do sklepu E-Zabawka24.pl i wybieraj spośród szerokiej oferty zabawek Wader.

One thought on “Producent zabawek dla dzieci

Comments are closed.