Kawa z mlekiem – poznajcie najmodniejsza koloryzację

Kobieta zmienną jest i to fakt niezaprzeczalny. Dlatego też zapewne ucieszy Was fakt, że znowu wiele się zmieniło w trendach fryzjerskich. A więc to kolejny powód, aby przeżyć metamorfozę. Aktualnie na czasie jest koloryzacja kawa z mlekiem. Czas ją poznać, tym bardziej, że tej jesieni będzie królować.

Kawa z mlekiem, czyli trend, który jest must have. Dlaczego to świetny wybór?

Trendy we fryzjerstwie zmieniają się jak w kalejdoskopie. To co było modne wczoraj, dziś jest już passe. Wystarczy tylko wspomnieć o modzie na siwe włosy, żółte włosy czy też duży odrost. Dziś mało kto decyduje się na takie koloryzacje, bo zwyczajnie nie są modne. Na topie bowiem jest koloryzacja kawa z mlekiem. I jak sama nazwa wskazuje kolor włosów jest mieszaniną ciepłych blondów z dodatkiem lekkich brązów. Aby uzyskać taki efekt włosy powinny być zafarbowane na ciepły, ciemny blond, zaś co drugie pasemko należy zafarbować je na kolor brązowy w jasnym wydaniu, ale też na kolor brązowy w nieco ciemniejszym odcieniu – najlepiej tak o dwa stopnie. Dzięki temu efekt finalny będzie zdecydowanie najlepszy. Pamiętajcie, że kluczowe znaczenie ma wykonanie symetrycznych pasemek, ale na bardzo cienkich kosmykach, bo wtedy całość naprawdę dobrze się komponuje i zachwyca.

Dla kogo taka koloryzacja jest najlepszym wyborem?

Koloryzacja kawa z mlekiem pasuje każdej kobiecie i to niezależnie pd wieku. Trzeba przyznać, że taka koloryzacja łagodzi rysy twarzy, ale też może odmładzać. Jednocześnie w żadnym przypadku nie jest nudna. Trzeba przyznać, że łączy w sobie klasykę, ale też nowoczesność. Jak już wspominaliśmy, aby uzyskać efekt kawy z mlekiem trzeba zafarbować włosy na trzy kolory, jednak nadal całość jest monochromatyczna i bardzo stylowa. Ten trend w koloryzacji poza tym, że pasuje każdej kobiecie i łagodzi rysy twarzy ma w sobie wiele uniwersalności, bo rzeczywiście pasuje do ciemnej oprawy oczu, ale też jasnej.

Na jakiej długości włosów prezentuje się najlepiej?

Oczywiście koloryzacja kawa z mlekiem ma wiele zalet i trudno się nie zgodzić z tym, że jest elegancka i bardzo stylowa, ale niestety pewnym problemem może być fakt, że najlepiej prezentuje się na długich włosach i rzecz jasna powinny być zadbane. Niestety uwydatnia również zniszczone włosy czy wysuszone kosmyki. Ale oba problemy jakoś można ogarnąć. Zacznijmy od tego, że włosy zawsze można zagęścić bądź przedłużyć. Wystarczą tylko dobrej jakości włosy doczepiane. Dzięki nim zyskacie fryzurę swoich marzeń. Najlepiej sprawdzają się włosy doczepiane europejskie czy też rosyjskie. Należy natomiast unikać włosów azjatyckich, których struktura nie pasuje do włosów kobiet z Europy. Koloryzacja kawa z mlekiem dobrze też wygląda na włosach za brodę, bo również na takiej długości można dostrzec jej zalety. Ale trzeba też liczyć się z tym, że odrost będzie szybciej widoczny, dlatego też aby uniknąć efektu szachownicy, należy zdecydowanie częściej farbować włosy. O ile w przypadku długich włosów odrost można farbować raz na 2-3 miesiące, tak w przypadku włosów za brodę, należy farbować je co miesiąc.

Czy to trend idealny dla Ciebie?

Odpowiedź jest prosta i brzmi „tak”. Rzeczywiście taka koloryzacja pasuje każdej kobiecie. I problemem nie jest nawet fakt, że ma się zbyt krótkie włosy. W końcu żyjemy w XXI wieku i zawsze można włosy przedłużyć. Trafnym wyborem są włosy doczepiane od Remy Hair, które zachwycają jakością i estetyką. Dzięki odpowiednio dobranej metodzie przedłużenia uzyskacie naturalny efekt. Pamiętajcie jeszcze o tym, aby zawsze dbać o swoje włosy i jeżeli są przesuszone, należy coś z tym zrobić. Jeżeli przesuszenie dotyczy tylko końcówek, to warto je ściąć, ale jeżeli zmagacie się z tym problemem na całej długości, to powinniście po prostu postawić na pielęgnację. Najlepiej nawilżać włosy olejkami, do tego przyda się stosowanie maseczek jajecznych, ale dobrze jest też wybrać się na profesjonalną pielęgnacje, choćby botoks dla włosów czy też saunę. Efekt wtedy będzie naprawdę świetny. Kluczowe znaczenie ma jeszcze systematyczność.