Karty aromatyzujące – czym są i jakie wybrać?

Palacze często poszukują sposobów na zdobycie papierosów mentolowych bądź smakowych, które zostały wycofane ze sprzedaży już jakiś czas temu – zamiast tego mogą po prostu skorzystać z kart zapachowych do papierosów, które z pewnością sprostają ich wymaganiom dotyczącym intensywności smaku i aromatu palonego tytoniu. W zwykłych sklepach czy marketach trudno jednak o zakup takich kart, dlatego warto poszukać w internecie. Sklep https://mrblastclub.pl/kategoria/karty-aromatyzujace oferuje szeroki wybór smakowych wkładek – więc jeśli tęsknisz za doznaniami, jakie przynosiło Ci palenie smakowych papierosów, Twoją uwagę powinny przykuć właśnie karty aromatyzujące, jakie znajdziesz w jego ofercie. Dają one bardziej intensywny smak oraz wydzielają silniejszą woń niż papierosy smakowe czy mentolowe sprzedawane dawniej w sklepach.

Karty aromatyzujące do papierosów – co to jest?

Karty aromatyzujące do papierosów to tak zwane wkładki, których zadaniem jest zmiana aromatu i smaku papierosów. Jest to prosty, szybki i bezpieczny sposób, by podczas palenia nie czuć jedynie zwykłego tytoniu. Wkładki są w stu procentach legalnym sposobem na zmianę smaku papierosów – to świetna alternatywa dla tych palaczy, którzy tęsknią za mentolowym czy owocowym smakiem. Karty posiadają przyjemny i mocny zapach, który sprawia, że oddech palącej osoby przestaje nieprzyjemnie pachnieć tytoniem.

Jakie karty zapachowe do papierosów są najlepsze?

Jeżeli chodzi o wybór smakowych kart aromatyzujących do papierosów, to jest on dość szeroki. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W zależności od preferencji można wybierać spośród dwóch głównych kategorii: mentolowe oraz owocowe. Wszystkie łączy jednak to samo – smak oraz aromat intensywnie czuć podczas palenia od początku do samego końca.

W kategorii kart mentolowych do papierosów do wyboru masz dwa rodzaje intensywności wkładek. Pierwszy z nich to karty aromatyzujące Golden Filter Menthol PREMIUM – podstawowy smak mięty, im dłużej trzymany w paczce, tym silniejszy.

Drugim z kolei jest karta aromatyzująca Golden Filter ICE PREMIUM – to wkładki dla tych, którzy lubią mocny, lodowy smak, zdecydowanie intensywniejszy od tego, jaki nadaje papierosom wkładka o zwykłym mentolowym aromacie. Doskonale orzeźwia i wywołuje przyjemne uczucie chłodu. Zapewnia również przyjemny zapach z ust, na ubraniach, dłoniach, a także w otoczeniu.

Jeżeli chodzi o karty do aromatyzowania papierosów nadające im owocowy aromat oraz smak, wybór jest zdecydowanie większy. Do jednych z najpopularniejszych propozycji należą smaki cytrusowe, wiśniowe oraz jagodowe.

Karta aromatyzująca Aroma King Ice Mint Lemon to doskonałe, orzeźwiająco-cytrusowe połączenie cytryny i mięty. Im dłużej karta będzie znajdować się w paczce z wyrobem tytoniowym, tym papierosy nabiorą słodszego i bardziej pobudzającego aromatu. Wkładka nadaje papierosom słodki smak i pozostawia przyjemny zapach na ciele i w pomieszczeniu, w którym pali się papierosa.

Karta aromatyzująca Aroma King Blueberry Mint – nadaje wyrobom tytoniowym słodki jagodowy smak połączony z miętowym orzeźwieniem. To idealna propozycja dla tych, którzy lubią owocowe przysmaki albo napoje owocowe z dodatkiem świeżej mięty. Działa jak guma do żucia – odświeża i pozostawia po sobie przyjemny smak i zapach.

 Jak stosować karty aromatyzujące?

Użycie wkładki zapachowej jest banalnie proste. By nadać wybrany smak klasycznym papierosom, wystarczy włożyć kartę aromatyzującą do opakowania z wyrobem tytoniowym i odczekać od 30 minut do 3 godzin. W zależności od pożądanej mocy smaku i aromatu należy trzymać wkładkę w środku dłużej lub krócej. Niezależnie od tego, czy palisz zwykłe papierosy, długie, krótkie czy cienkie – wkładki nadadzą im taki sam smak i aromat odczuwane przez cały czas palenia.

Zwolennicy niedostępnych już papierosów z podwójną kulką, charakteryzujących się dużą mocą smaku i zapachu, mogą do opakowania włożyć dwie wkładki – jedną z przodu pudełka, a drugą z tyłu, a zapewnią sobie mocne i niezapomniane doznania.

One thought on “Karty aromatyzujące – czym są i jakie wybrać?

Comments are closed.