seks

Pozycje analne – jakie są najlepsze?

Stosunek analny dla wielu par jest wspaniałym doświadczeniem, które dopełnia związek. Pozycje analne nie są zbyt skomplikowane, nawet jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia w miłosnym ars amandi. 

Które pozycje analne są najprzyjemniejsze? 

Wiele par marzy o seksie analnym, jednakże temat ten jest kontrowersyjny, przez co trudno rozpocząć pierwszą rozmowę o tym, by kochać się w ten sposób. Rozpoczynając tę sztukę miłości, myśląc o tym, które to są wygodne pozycje analne, seksuolodzy polecają na łyżeczkę. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w tym aspekcie, spróbuj w ten sposób, stosunek jest delikatny, dzięki płytkiej penetracji, Twoja partnerka będzie mogła w pełni regulować głębokość oraz tempo.

Dla par, które nie mają jeszcze wiele doświadczenia, poleca się łyżeczkowanie, następnie można przejść od tej pozycji do pozycji Ochroniarza, która jest bardziej wymagająca oraz dynamiczna. Pozycję bodyguard, chcąc osiągnąć zwiększone tempo, poleca się wykonać przed ścianą. Z czasem jednak, wraz z partnerką, będziesz wyszukiwał zapewne nowe pozycje analne, by poszerzyć Wasz zakres rozkoszy.

Pozycja tylna z oparciem jest tą wybieraną najczęściej przez średnio doświadczonych partnerów, zwłaszcza w przypadku kiedy Twoja partnerka lubi kiedy to Ty dominujesz, spodoba jej się to rozwiązanie. Twoja druga połówka opiera się o stół bądź też o parapet, podczas kiedy Ty wyznaczasz intensywność oraz tempo przeżywanej przez nią fali rozkoszy. Partnerzy, którym przypadnie do gustu ten element ars amandi, poszukują coraz to nowe, najlepsze pozycje analne, tak by doznawana przez parę rozkosz była jak najbardziej intensywna.

Kiedy masz już trochę doświadczenia i chcesz przeżyć wspaniałe doznania, wtedy sięgnijcie po pozycję – pułapkę, musicie wykazać się znaczną sprawnością fizyczną. Ważne, by Twoja partnerka miała pełną kontrolę nad tym, jak głęboko wchodzisz. Doskonałe są te pozycje, gdzie to partner siedzi bądź też leży, kobieta reguluje ruchy, co sprawia, że również partner osiąga zwielokrotnioną rozkosz. Wszystkie analne pozycje, gdzie to partner leży na swej partnerce, dają dodatkowe możliwości, gdzie to kochanka może mieć dodatkowo pieszczoną łechtaczkę, ponadto otrzymać pocałunki w szyję i ramiona, co sprawi, że będzie pełniej pobudzona. 

Co jeszcze musisz wiedzieć? 

Pary, które pokonały w swoich głowach błędne stereotypy związane z seksem analnym, szukają rozwiązań na coraz to inne, ciekawe pozycje analne. Pozycja wejścia tylnego na brzuchu jest wybierana jako jedna z dających najwięcej rozkoszy. Kobieta może być w pełni rozluźniona, jeśli Twoja partnerka chce, byś to Ty decydował o wszystkim, ta właśnie pozycja da Tobie i jej najwięcej rozkoszy. Trochę może przypominać Wam spooning. Piledriver jest kolejną z tych pozycji, kiedy to Ty masz pełną kontrolę, Jeśli Twoja kobieta jest uległa, lubi czuć się przy Tobie mała, wtedy oboje będziecie usatysfakcjonowani pozycją na żółwia. Krzesełko to pozycja seksu analnego, która sprawi Wam wiele radości. Chcąc cieszyć się współżyciem, bardzo ważne jest, by pozycje seksualne analne były dopasowane. Decydując się wraz z Twoją partnerką na popularny anal, zwracaj uwagę również na jej potrzeby. Szukajcie pozycji dopasowanych do Waszych upodobań, charakterów, tendencji do dominowania jak też uległości. 

Bez względu na to, na jakie pozycje zdecydujesz się wraz ze swoją partnerką, nieocenioną pomocą oraz niezbędnym elementem okaże się dla Was zawsze lubrykant analny na bazie wody. Znajdzie on swoje miejsce zarówno w trakcie masażu, jak też podczas stosunku. Co ważne, nie pozostawi plam. Warte podkreślenia jest, że możesz stosować go łącznie z prezerwatywą. Intymne części ciała już nigdy nie będą suche, uzyskasz ponadto poślizg, który sprawi, że seks będzie jeszcze lepszy, a Twoja partnerka nie zapomni chwil rozkoszy z Tobą. Pamiętać należy, że lubrykanta nigdy nie za wiele, więc nie powinno się go żałować. Gwarancja satysfakcji gwarantowana.