REKLAMACJE I ZWROTY

ZWROT/WYMIANA

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. W tej sytuacji prosimy o wysłanie e-maila z informacją o zwrocie i numerze nadania paczki.

Adres do zwrotów: Ariella Patrycja Andrzejczuk ul. Konrada Guderskiego 67/66 80-180 Gdańsk.

Klient wysyła towar na swój koszt i jest zobowiązany dołączyć potwierdzenie zakupu i formularz zwrotu. Środki zostaną zwrócone na konto klienta nie później niż w przeciągu 14 dni, od daty dostarczenia zwrotu do siedziby sklepu internetowego. Towar nie może nosić żadnych znamion użytkowania.

REKLAMACJA

W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o  e-mailowe opisanie: daty zauważonej wady i dołączenia dowodu zakupu.
Każda reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30dni.

Reklamacji nie podlegają wady, które powstały na skutek niewłaściwego użytkowania obuwia, nieodpowiedniej konserwacji czy uszkodzeń mechanicznych. Nie podlegają także zarysowania elementów metalowych lub ozdobnych, które z różnych przyczyn użytkowania obuwia mogą ulec uszkodzeniu. W razie pytań proszę pisać na: ariellasklep@gmail.com

WYMIANA

Klient ma prawo wymienić obuwie na inne, jeśli zakupiony produkt nie spełnia jego oczekiwań. Wymiana jest możliwa w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Możliwa jest wymiana na ten sam model, lub inny- droższy (należy wówczas dopłacić różnicę w cenie). W przypadku wymiany należy opłacić koszt ponownej wysyłki. W tym celu należy dokonać przelewu na konto bankowe:

Ariella Andrzejczuk

34 1140 2004 0000 3102 7619 4398

oraz odesłać obuwie na własny koszt  w stanie niezmienionym wraz z wszystkimi dołączonymi akcesoriami i dowodem zakupu.

Wymiana zostanie zrealizowana po otrzymaniu produktu na wymianę oraz po zaksięgowaniu wpłaty.
Wymiana wysłana za pobraniem albo na koszt odbiorcy nie będzie odebrana przez sklep internetowy.