ZWROT I REKLAMACJA

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. W tej sytuacji prosimy o wysłanie e-maila z informacją o zwrocie i numerze nadania paczki.

Klient wysyła towar na swój koszt i jest zobowiązany dołączyć potwierdzenie zakupu. Środki zostaną zwrócone na konto klienta nie później niż w przeciągu 14 dni, od daty dostarczenia zwrotu do siedziby sklepu internetowego. Towar nie może nosić żadnych znamion użytkowania.

REKLAMACJA

W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o  e-mailowe opisanie: daty zauważonej wady i dołączenia dowodu zakupu.

Każda reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni.

Reklamacji nie podlegają wady, które powstały na skutek niewłaściwego użytkowania, nieodpowiedniej konserwacji czy uszkodzeń mechanicznych, a także materiały, które się zużywają: zamki, paski, przetarcia oraz przerwanie podszewki. Nie podlegają także zarysowania elementów metalowych lub ozdobnych, które z różnych przyczyn użytkowania mogą ulec uszkodzeniu. Należy pamiętać, że wyborów ze skóry naturalnej lub ekologicznej nie można prać w pralce.

Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej Producent  może przyjąć reklamację, w przypadku gdy wada powstała w ciągu 6 m-cy od dnia zakupu – czyli faktycznej daty odbioru przesyłki od kuriera.

Adres do przesłania ZWROTU/REKLAMACJI:

Ariella Andrzejczuk

ul. Konrada Guderskiego 67/66

80-180 Gdańsk

W razie pytań służymy pomocą: ariellasklep@gmail.com